Čistenie krokov z hliníkovej doskyHliníková doska, ako to naznačuje názov, označuje použitie hliníkovej alebo hliníkovej zliatiny vyrobenej z dosky. Alebo sa vyrába procesom vyhrievania, valcovania a vyrovnávania alebo tepelného starnutia pevných roztokov vyrobených z výrobkov z hliníkového plechu.

Hliníková doska používaná v budove obsahuje jednovrstvovú hliníkovú platňu, kompozitnú hliníkovú platňu a iné materiály, zvyčajne označuje jednu vrstvu hliníka (známu aj ako hliníková doska alebo čistá hliníková doska), ktorá sa viac používa na dekoráciu budov, Hliníkový plech v posledných rokoch v hliníkových stenách jednej vrstvy hliníkovej dosky používa viac. Hliníková opona je tiež forma zavesenej steny, jednoducho povedal, že použitie hliníka na výmenu sklenenej oponnej steny, hliníková záclonová stena sa používa na pokrytie steny a žiadne svetlé steny. Hliníková opona v cudzích krajinách používa jednovrstvový hliníkový plech. Jednovrstvové hliníkové dosky všeobecne používajú čistý hliník. Hrúbka hliníkovej dosky je 3 mm, aby sa posilnila pevnosť povrchu hliníkovej dosky, hliníkový plech na zadnej strane hliníkovej platne, musí byť nainštalovaná výstuž (teraz niektorí výrobcovia sú nepríjemní), zosilnené hrubými hliníkovými pásmi, hliníkový plech najskôr Blesk zvárač na zváranie matice na zadnej strane hliníkovej dosky a potom urobiť zosilnenú tyč hliníka vrták diery vŕtanie do skrutiek, upevnené pomocou skrutiek.

S cieľom znížiť hmotnosť hliníkových plechov, zvýšiť pevnosť hliníkových dosiek, používame hliníkovú platňu zliatiny, často vyberie 21. hliníkový kód LF21 odolný proti korózii hliníkové dosky pre hliníkové opláštenie. Hrúbka hliníkového plechu sa znižuje z 3 mm na 2,5 mm, hliníková fólia je pevnosť zliatiny približne o 1 krát vyššia ako pevnosť hliníka. Zosilnený hliníkovým pásikom LF21, šírka hliníkového pásu podľa povrchu hliníkovej dosky, všeobecná hrúbka 2-2,5mm, šírka 10-25mm. Hliníková doska opona hliníková doska späť, prečo posilniť šľachy, je vo vonkajšej pozitívnej a negatívny tlak, hliníková doska nebude prehýbať, dve nebudú vybiehať, aby sa zabránilo hliníkové dosky stien opakovane vibrácie a vibrácie zvuk. Hliníkový plech Ak je potreba zvukovej izolácie, môže byť vnútri hliníkovej dosky, umiestnenie minerálnej vlny, trosky bavlny alebo peniace ošetrenie. Prvá hliníková doska opona výrobcov v Číne, Chongqing juhozápadnej hliníka hlboko spracovanie rastlín, továreň pre vojenských výrobcov, výroba hliníkových dosiek šírka môže dosiahnuť 2,8 metra. Hliníkový plech Oblúková stena Hliníková povrchová úprava sa dá rozdeliť na dve metódy, jedna je anodická oxidácia, druhá je elektrostatické postrekovanie. Anodická oxidácia oxidu vo všeobecnosti 12μ vyššie, len farba bronz a biely dva druhy, farebná monotónna, vážnejšia nevýhoda je každý kus hliníkovej povrchovej farby farby sa líši, mnoho kusov stenových panelov dohromady vytvoriť celkový efekt fasády Je veľmi škaredé. Tento nedostatok možno povedať, že je nemožné odstrániť nie výrobnú technológiu, ale pretože hliníková doska nie je číslo šarže, chemické zloženie, existujú malé rozdiely spojené s oxidáciou hustoty bunkového prúdu a iné faktory nemôžu Byť presne to isté, takže farba oxidácie počtu rozdielov, jeden obrázok nemusí byť zrejmé, hliníkové plechy, ak všetky usporiadané je veľmi zrejmé. Preto hliníkové plechové opláštené povrchy z hliníkovej dosky nesmú používať anodickú oxidáciu.

Špecifické kroky čistenia hliníkového plechu sú nasledovné:

1. Vypláchnite povrch dosky veľkým množstvom vody;

2, použitie namáčania cez vodou riedený čistiaci prostriedok mäkkou tkaninou jemne utrite skúšobnú dosku;

3. Plochu dosky opláchnite veľkým množstvom vody a nečistoty umyte.

4, povrch inšpekčnej dosky, pre nečistené miesto s čistením pracích prostriedkov;

5, vypláchnite dosku vodou, kým sa všetok prací prostriedok neumyje.

Poznámka: Nečistite povrch horúcej platne (keď teplota presahuje 40 ° C), pretože vlhkosť príliš rýchlo prchavá na povrchu dosky je škodlivá!

Najmä vyberte vhodný čistiaci prostriedok, základným princípom je: musíte vybrať neutrálny čistiaci prostriedok! Nepoužívajte silné alkalické detergenty, ako je hydroxid draselný, hydroxid sodný alebo uhličitan sodný, silne kyslé čistiace prostriedky, abrazívne čistiace prostriedky a detergenty rozpustné vo vode.

Hoci inštalácia hliníkových dosiek je relatívne jednoduchá, náklady sú pomerne nízke, ale na zabezpečenie kvality konštrukcie hliníkových dosiek, hliníkové plechy stavebný personál je povinný prísne dodržiavať požiadavky procesu. Pracovníci z hliníkových plechov tiež zdieľajú základný stavebný proces hliníkového plechu. Po prvé, miesto na vykonanie meracieho a vypúšťacieho vedenia, podľa výsledkov prieskumu vytvoriť dobrý konštrukčný plán. Potom kontrola rôznych stavebných materiálov, vrátane hliníkových plechov, aby sa zabezpečilo, že množstvo aj kvalita spĺňajú požiadavky. Potom sa vyčistí konštrukčná plocha, splnenie stavebných požiadaviek. Potom stavebné materiály, ktoré majú byť spracované určitým spôsobom. Po nainštalovaní oceľového skeletu je potrebné skontrolovať stav inštalácie a potom sa môže vykonať ďalšia konštrukcia, ktorá súvisí s bezpečnosťou konštrukcie. Potom sa nachádza izolačná pasta z hliníkovej dosky a montáž hliníkovej dosky. Nepokúšajte sa napätie po inštalácii, potrebujeme nastaviť polohu každej hliníkovej platne, aby sa zabezpečila kvalita konštrukcie. Upravte skôr, než budete môcť vyrobiť plastickú fixáciu. Po lepení musíme vyčistiť plastové značky, ktoré na ne budú mať dobrý účinok. Týmto spôsobom dokážeme plne zabezpečiť krásu. V tomto okamihu nie je hliníková fólia úplne dokončená, ale musí sa podrobiť aj dôkladnému testovaniu.