Spoločné aplikačné polia z hliníkovej platne - pole domáceho spotrebiča

Proces vytvárania filmu oxidu hlinitého na povrchu elektrolýzou s použitím hliníkovej platne ako anódy v roztoku elektrolytu sa nazýva anodizačná úprava hliníkovej platne. Katóda v zariadení je materiál s vysokou chemickou stabilitou v elektrolytickom roztoku, ako je olovo, nehrdzavejúca oceľ, hliník a podobne. Princíp anodizácie hliníka je v podstate princíp vodnej elektrolýzy. Keď prechádza prúd, vodík sa vyvíja na katóde; na anóde, vyvinutý kyslík nie je len molekulárny kyslík, ale aj atómový kyslík (O) a iónový kyslík, zvyčajne vyjadrený ako molekulový kyslík v reakcii. Hliník ako anóda je oxidovaný kyslíkom, ktorý je na ňom usadený, aby sa vytvoril film bez obsahu oxidu hlinitého a nie celý generovaný kyslík pôsobí na hliník a jeho časť sa vyzráža v plynnom stave.

marine grade sheet aluminum 5052 H32 (1)


Hliníková vlnitá lepenka, tiež známa ako vlnitá hliníková fólia, lisovaný hliníkový plech, hliníková dlažba atď., Je lisovaná doska, ktorá sa valcuje a valcuje do rôznych priebehov pomocou hliníkového plechu, ktorý je vhodný pre priemyselné a občianske stavby, sklady, , veľké rozpätia. Stropná, stenová a interiérová a exteriérová výzdoba stien oceľových konštrukcií je charakteristická nízkou hmotnosťou, vysokou pevnosťou, bohatou farbou, pohodlnou a rýchlou konštrukciou, proti seizmickej odolnosti, odolnosťou voči ohňu, dažďu, dlhej životnosti a bezúdržbovej údržby. Boli široko používané.


blob

Hliník na izoláciu

1. Hliníková cievka nie je hrdzavá. Najväčší dôvod, prečo spoločnosti opúšťajú železo pre hliník, je to, že hliníkové cievky nehrdzavia vodou. Koža železa a zinku nie je odolná proti korózii, je vystavená prirodzenému prostrediu, dlhodobému vetru a slnku a čoskoro má za následok koróziu a zvetrávanie. zatiaľ čo hliníkové cievky nehrdzavia vodou, životnosť je oveľa dlhšia ako pokožka železa a zinku.


2. Aluminiová cievka je krásnejšia. Hliník je druh strieborno-bieleho kovu. Môže byť spracovaná tak, aby mala vysoký stupeň hladkosti a je veľmi krásna. Po spracovaní hliníka na hliníkovú špirálu má svetlý strieborno-biely kovový lesk. Izoluje sa hliníkovou cievkou. Po dokončení projektu je štýl jednotný a krásny. Jasná krajina.


3. Hliníková cievka má dlhú životnosť. Pretože pokožka železa a zinku je ľahko rezistentná, po niekoľkých rokoch používania sa postupne koróruje a odlupuje. Podniky musia každý rok rekonštruovať; zatiaľ čo hliníkové zvitky majú oveľa dlhšiu životnosť ako železné plechy, spoločnosti často potrebujú len raz. Pri stavbe môžete sedieť a relaxovať.

blob