Spoločné aplikačné polia z hliníkovej platne - pole domáceho spotrebiča

Hrniec na ryžu je vyrobený z vnútornej vložky z celkovej zliatiny hliníka. Hrúbka vnútornej vložky je všeobecne menšia ako 1,2 mm a technika povrchovej úpravy používa bežný nelepivý povlak. Tento typ vložky je zvyčajne veľmi efektívny na začiatku, bez kastról, bez lepenia, ale po dlhom období vysokej teploty sa ľahko deformuje a nelepivý povlak na povrchu sa ľahko spadne po čistení. Vážne, vystavený hliníkový povlak a exponovaná hliníková vrstva sa ľahko dopĺňajú do potravy a majú nepriaznivý vplyv na ľudské telo.


blob


Zliatina hliníka nielenže má vysokú odolnosť proti vetru, ale aj dobrú vodotesnosť. Samotná hliníková zliatina sa ľahko vytláča a profil má presný rozmer prierezu a vysokú presnosť spracovania. Voliteľný tesniaci materiál s dobrou odolnosťou voči vode, elasticitou a trvanlivosťou.

blobPodľa fyzikálneho princípu je tepelná vodivosť hliníka 237 W / mK a tepelná vodivosť železa je 80 W / mK. Čím vyššia je hodnota tepelnej vodivosti, tým lepšia je tepelná vodivosť. Čím rýchlejšia je rýchlosť chladenia za rovnakých podmienok, tým lepší je chladiaci účinok. , Haier používa reliéfnu hliníkovú odparku s rýchlosťou chladenia trikrát vyššou ako je odparka z drôtenej rúrky. Môžete dať malý test, kvapkujte kvapku vody na hliníkovom plechu mrazničky chladničky na zapnutie a stane sa ľadom za 5 sekúnd. Rýchlosť chladenia je veľmi rýchla!


blob