Stav vývoja a budúce trendy čínskej hliníka na spracovanie a recykláciu hliníkový priemysel v roku 2018

Na November 21-23, 10. Čína Yangtze River Delta hliník Summit Fórum hostiteľom Shanghai hliník združenie konalo hĺbkové výmeny stav vývoja a budúce trendy čínskej spracovaní hliníka a recyklovaný hliník priemyslu v roku 2018. Číny hliníkové spracovanie a Recyklácia hliníka priemysel čelí ťažkostiam vďaka nepretržitej optimalizácie ekonomickej štruktúry, tlaku na životné prostredie a ostrú konkurenciu v odvetví, nárast obchodu trenie medzi Čínou a Spojenými Štátov, významné finančné trhové riziká a zvýšený tlak na dopyt. V minulosti 2018 ešte dosiahnuť veľký rozvoj.


V kontexte zvyšujúcej sa výpadkom dodávok energie a čoraz prísnejšie environmentálne podmienky, priliehajúcu k zelenej rozvoj a rozvoj obehového hospodárstva sa stali základné princípy pre dosiahnutie trvalo udržateľného rozvoja vo všetkých oblastiach života . Priemysel hliníka, jeden spracovateľský priemysel, rozhodne nie je výnimkou. V tomto stretnutí, ľudí a odborníkov v odvetví hliníka vykonať hĺbkovú analýzu a protiopatrení na stav vývoja a budúcich trendov z recyklovaného hliníka.


Prudký rast Číny odpadového hliníka zdroje


Čína je veľké hliníkové výrobcov na svete a významným výrobcom hliníka na svete. Od začiatku 13. päťročný plán, Čína vstúpila na vrchol doby hliník zošrotovanie a zdroje obnoviteľnej hliník naďalej rásť (napríklad výstavby, dopravy, recyklácie obalov, atď), recyklácia potenciálnych odpadu hliník sa začal zrieť a Čína vstúpi obdobia rýchleho rastu z odpadového hliníka. V roku 2017, celkové množstvo odpadového hliníka v Číne bol 7 miliónov ton. Kvôli štátnej kontroly nad dovážané kovového šrotu, množstvo šrotu hliníka dovozov znížiť každý rok núti podniky presunúť svoje zameranie na domáce recyklácie. Vzor domáce recyklácie odpadového hliníka v podstate prijal tvar.


Číny obnoviteľných hliník spotrebiteľský trh má široké vyhliadky


Odhaduje sa, že celková globálna hliník spotrebu dosiahnu 110 miliónov ton v roku 2020, a globálne celková spotreba recyklovaný hliník sa tiež podstatne zvýši. Stále však existuje veľký rozdiel medzi Čínou a rozvinutých krajín z hľadiska spotreby recyklovaného hliníka. Medzi nimi, recyklovaný hliník v oblasti dopravy je viac ako 20% a recyklovaného hliníka pre balenia je viac ako 10% (recyklácia, recyklácie je takmer nulová). Preto Číny regenerovaný hliník spotrebiteľský trh má stále veľký priestor na zlepšenie, ktoré je významnou príležitosťou pre rozvoj recyklovaného hliníka.


Údaje ukazujú, že viac ako 70% regenerovaný liate hliníkové zliatiny v Európe sa používajú pri výrobe dielov pre automobilový priemysel, motocykel a dopravné odvetvia. Viac ako 80% bežného lietadla sú vyrobené z hliníkovej zliatiny a čiastku hliníkovej zliatiny Airbus A380 je viac ako 60%; Priemerná hliníková zliatina spotreba osobných automobilov prekročila 150 kg. Z hľadiska obalových materiálov, recyklácia 13 hliník nápojové plechovky môžete ušetriť 1 kg benzínu. Ak každý čínsky recykluje hliník sa dá za rok, ušetrí 100 miliónov kilogramov benzínu za rok. Preto smer budúceho rozvoja Číny recyklovaného hliníka priemysel bude v oblasti dopravy a hliníkové baliace materiály.