Dobrá plasticita profilu hliníkaTeraz veľa elektronických výrobkov shell materiál hlavne pre hliníkový profil, hliníkové výrobky sa stali elektronický priemysel, jeden z bežných produktov. Hliníkové profily majú výhody:

1, hustota hliníka je veľmi malá, 2,7 g / cm, iba 35% ocele. Vďaka tomu je kontajner ľahký a ľahký. Povrch hliníka prirodzene vytvára hustú vrstvu hliníkovej fólie, profil hliníka bezfarebný film, ktorý zabraňuje ďalšej oxidácii.

2, hliníkový profil netoxický bez chuti, v súlade s balením potravinových hygienických noriem.

3, povrchový lesk hliníkového profilu je vysoký, ľahko sa farbia, efekt hliníkového profilu je dobrý.

4. Otváracie vlastnosti ľahko otvárateľného veka vyrobeného z hliníkového profilu sú lepšie ako u pocínovaného plechu.

5. Reflexný výkon a vodivosť hliníkového profilu sú vynikajúce, čo môže zlepšiť tepelnú sterilizáciu konzervovaných potravín a účinok nízkoteplotnej úpravy.

6, mechanické vlastnosti hliníkových profilov môžu zostať nezmenené pri nízkej teplote, hliníkový profil zvlášť vhodný na balenie mrazených potravín.

7, kompozitný film vyrobený z hliníka je úplne vzduchotesný a nepriehľadný, čo môže účinne chrániť vnútorné potraviny. Hliníková fólia tiež môže zvýšiť pevnosť kompozitného filmu.

8 odpad môže byť recyklovaný, môže šetriť energiu a zabrániť vzniku odpadu spôsobenému znečistením, s cieľom splniť environmentálne požiadavky.

9, hliníkové profily, vzhľad vynikajúce, dobrá plasticita;

10, hrúbka hliníkového profilu, v hrúbke hliníkového profilu plechovky PDU hrúbky 1,7 mm, takže to veľmi dlho nebude variantné, môže robiť, 1,6 metra, 1,8 metra alebo dlhšie špecifikácie, veľmi flexibilné;

11, hliníkový profil jeho materiálových faktorov dosiahol vysokú úroveň požiaru a výbuchu odolný výkon;

12. Hliníkový profil je jedným z komponentov kovu, ktorý je ľahko okysličovaný a má dlhú životnosť.

Hliníkové profily majú oceľ, Tiegu nemá ťahovú a vodivosť, hliníkový profil je široko používaný v rôznych oblastiach, súčasná aplikácia hliníkových profilov na trhu sa sústreďuje v nasledujúcich oblastiach:

1. Postavené okná a dvere stavebných dverí a okien stavebných okien.

2. Hliníkové profily špeciálneho chladiča CPU Radiator.

3. hliníkové profily z hliníkovej zliatiny. Líšia sa v tvare prierezu hliníkového profilu, ale vyrábajú sa vytláčaním za horúca tavenina.

4. Hliníkový profil. Používajú sa hlavne v automatizačných strojoch a zariadeniach, pokrývajú kostru a spoločnosť podľa vlastného mechanického nábytku hliníkové profily vyžadujú vlastnú formu, ako je potrubný dopravný pás, výťah, dávkovací stroj, skúšobné zariadenia a tak ďalej, Profil hliníkového profilu elektronických strojov a miestnosť bez prachu, ktorá sa používa väčšinou.

5. Nábytkové hliníkové profily. Používa sa hlavne pri výrobe rôznych druhov nábytku.