Dobrú tvarovú stabilitu hliníkovou fóliou

Hliníkovou fóliou s čisté, hygienické a lesklý vzhľad, to môže byť vykonané s mnohými inými obalovými materiálmi integrovaný obalových materiálov a hliníková fólia povrchu tlač efekt než ostatné materiály sú lepšie, okrem alobalu má nasledovné charakteristiky:

(1) hliníková fólia povrch je veľmi čisté, hygienické, hliníková fólia žiadne baktérie alebo mikroorganizmy nemôže rásť na jeho povrchu.

(2) alobalu je non-jedovatý obalového materiálu, môže byť priamo na styk s potravinami bez akéhokoľvek rizika pre zdravie ľudského utrpenia.

(3) hliníkovej fólie pre chuti bez zápachu obalový materiál, hliníková fólia neurobí balených potravín má zvláštny zápach.

(4) Ak je fólia, samotnej prchavé, a balené potraviny sa nikdy suchý alebo zmenšiť.

(5) bez ohľadu na to pri vysokých teplotách alebo pri nízkej teplote, alobal nebude mať olej infiltrácie fenomén.

(6) alobalu je druh nepriehľadné obalových materiálov, alobal tak pre Sunshine line ožarovanie produktov, ako margarín je dobré obalového materiálu.

Charakteristika hliníkovej fólie:

1, kvalita svetla, s dobrý kovový lesk vyhnúť svetlo, teplo a svetlo má vyššiu reflexné schopnosti, technické lesk a reflexná schopnosť zlepšiť jas tlač farieb;

2, dobré izolačné, silná ochrana, hliníková fólia nie cez plynov a vodnej pary, aby sa zabránilo absorpcii vlhkosti, splyňovanie, nie sú náchylné na baktérií a hmyzu;

3, dobrý tvar stability, nie sú ovplyvnené zmeny vlhkosti;

4, môže sa nevzťahuje platné, bez tesnenia a sex, tam sú dierky a vrások náchylný jav, tak vo všeobecnosti, nie sám, zvyčajne s papiera, fólie spracovanie do kompozitných materiálov, alobal prekonať nedostatky bez tesnenia, jeho izolácia a ďalšími výhodami boli plne hral.

Špecifikácia rozsahu hliníkovej fólie: (0,01 ~ 0.1) * (20 ~ 1600) mm

Stav alobalu: H14, H18, H24, o stave, atď.

Alobal zliatiny: 1060, 1100, 1235, 3003 8021, 8011, 8079, atď.

Jej oblasti použitia patrí obalov, automobily, dekorácie, elektronika, silových kondenzátorov a tak ďalej.