Vysoký výpočtový výkon hliníková lišta

Hliníková lišta je druh výrobku hlboké spracovanie hliníka, ktorá vzniká po pozdĺžnom prerezaní hliníková cievka, je dôležitou surovinou v priemysle. Však použitie hliníková lišta nie je veľmi dobre rozumel, hliník s množstvom klasifikácie, každý druh hliníkový pás v skutočnom použiť rovnaké, dnes malé série v článku pre všetkých, aby predstaviť využitie hliníkový pás , Hliníková lišta dúfam, že ste pochopili využívania hliníkový pás pomoc.

Hliníkový pás výroby suroviny sú hlavne čistého hliníka, valcované hliníkové cievky alebo hliníkovej zliatiny liate koľajových hliníková cievka, suroviny sú valcované do studená Valcovňa rôzne hrúbky a šírky list hliníkové cievky, potom Hliníkové cievky do pozdĺžnych rezačka pre pozdĺžne, rez rôzne šírky tvoril hliníková lišta môžu byť prehrávané v skutočnom prevádzky ich príslušná úloha.

Hliníkový pás klasifikácia je veľmi veľa, stav hliníkový pás hlavne má dva druhy: mäkkom stave a pevnom stave, mäkkom stave používa písmeno o vyjadriť, pevný štát používa písmeno h, dve písmená môžete pridať číslice naznačujú, hliník cievka mäkké tvrdosť titul alebo žíhanie titul.

Hliníkový pás je veľmi široký, kábel, optický kábel, okenice, vykurovacie telesá, hliníkové a plastové kompozitné rúrky priemysel použije hliníkový pás, takto, môžeme zaradiť využívania hliníkovou páskou.

Hliníkový pás suroviny sú čistého hliníka alebo valcované hliníkové cievky, hliníkové zliatiny liate koľajových hliníková cievka, tým studená Valcovňa pre rôzne hrúbky, Šírka list hliníkové cievky, a potom podľa použitia pozdĺžne rezačka pozdĺžne na rôzne šírky pásu hliníka. Bežne používané hliníkové pásy zliatiny stupne sú 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 5005, 5052, 8011 a tak ďalej. Bežne používaných štáty sú štáty O a H štátov. o označuje mäkkom stave, h označuje pevný štát. Hliníkový pás O a H môže nasledovať čísla na označenie stupňa mäkkosť a stupeň žíhanie.

Hliníkový pás použitie

1060 hliníková lišta vyžaduje koróznu odolnosť a tvarovateľnosť sú vysoké, ale sila požiadaviek nie je vysoká, chemické zariadenia je jeho typické použitie.

1100 hliníková lišta pre spracovanie vyžaduje dobrá tvarovateľnosť a vysokú odolnosť proti korózii, ale nevyžaduje vysokú pevnosť komponenty, napríklad chemické výrobky, hliníková lišta zariadenia potravinárskeho priemyslu a skladové kontajnery, spracovanie plechu hlboko nakreslený alebo rotačné konkávne pórovitý, zváranie, diely, výmenníky tepla, tlačených dosiek, štítku, reflexné vybavenie.

3004 hliníková lišta na tanier, hrubé dosky, strečing trubice. Tak dlho, ako extrudované trubice sa používa pre celý hliníkové plechovky, vyžaduje viac častí, než 3003 zliatiny, hliníková lišta výrobu a skladovanie chemických výrobkov, spracovanie plechov, konštrukcia ozvučnice, káblové potrubia, kanalizácie, všetky druhy osvetlenia častí.

3003 hliníková lišta má silné tvarovateľnosť a vysokú odolnosť proti korózii. Používa sa hlavne na prepravu kvapalných nádrží a kanistre, tlak plechovky, ukladacích zariadení, chemické zariadenia, výmenník tepla, reflexná Rada, lietadla palivovej nádrže, olej conduit, telo fľaše práčka, Vybavenie kuchyne, nity, zváracie drôty.

5052 hliníka s dobrej tvarovateľnosti, odolnosť proti korózii, sviečka, únava silu a stredné statickú pevnosť, používa pri výrobe lietadiel palivové nádrže, potrubia, hliníková lišta ako aj prevádzku vozidiel, lodí plechové diely, prístrojové vybavenie, street držiak svietidla a nity, kovových výrobkov.