Ako si vybrať vysoko kvalitnú hliníkovú treadovú dosku?

Hliníková behúňová doska je široko používaná v mnohých odvetviach.   T háčiky hliník hliníková dezén , päť bariérový hliníkový behúň , hliníková hliníková doska s hliníkovým štítom z jedného dielu sú bežné odrody .   Hliníková dezénová doska je široko používaná v stavebníctve, preprave, dekorácii, chladiarenských zariadeniach a iných poliach. S čoraz väčším počtom domácich výrobcov je kvalita hliníkovej dezénovej plochy odlišná . Ako si vybrať vysoko kvalitnú hliníkovú dezénnu dosku ?

image.png aluminum tread plate.jpg

Po prvé,   kontrola   hrúbky. Kvalita zvolenej hliníkovej platne, jej hrúbka, pevnosť a hrúbka vrstvy oxidu by mali byť v súlade s národnými normami: hrúbka hliníka ≥ 1,2 mm, pevnosť v ťahu ≥ 157 N / mm 2, medza klzu ≥ 108 N / mm 2, oxidová fólia Hrúbka ≥ 10 mikrónov. Ak nemôžete splniť štandard, je to slabá hliníková doska.

Po druhé ,   kontrolu spracovania. Pravidelná hliníková továreň na výrobu hliníkovej dezénovej plochy , povrch je jasný a čistý, vzor je číry a čistý, hliníkový povrch dezénovej plochy bez oleja, škrabance, zranenia a iné chyby; a malá hliníková továreň na výrobu hliníka , použitie hliníkového šrotu materiálu, s povrchom je matný, vzor nie je číry, nepravidelný, nerovný povrch, výkon nie je štandardný, nízka kvalita.

image.png aluminum tread plate.jpg

Po tretie , kontrola ceny. Hliníková dezénová lišta je rozdelená na čistý hliník a hliníkovú zliatinu, cena nie je rovnaká. Cena hliníkových zliatin je vyššia ako cena čistého hliníka, ceny hliníka pre bežných výrobcov, ako horný hliník o 20% -30%. Podniky v obstarávaní, by nemal byť jednotný ako cena na nákup nekvalifikovaných výrobkov, potom ľutovať.

Po štvrté skontrolujte službu. Od výrobnej linky výrobcu až po dielňu spoločnosti, ktorá prechádza cez balenie, nakladanie, prepravu, skladovanie, otvorený balík .   Veľkí a kvalitní poskytovatelia služieb opatrne balia materiál plastovými vreckami, kraftovým papierom, papierovou kartónovou doskou, aby sa vyhli týmto problémom.