Ako zaobchádzať s infúziou s hliníkovými platňami

Pre hliníkové dosky s vysokými požiadavkami na povrch, ak nie je obal ošetrený, povrch bude oxidovaný a objavia sa biele škvrny, ktoré vážne ovplyvnia kvalitu povrchu hliníkovej platne. Preto ak balenie vstúpi do vody, musí byť ošetrené včas. Nižšie uvádzam spôsob spracovania vody na balenie hliníkových platní.


Najskôr otvorte balík z hliníkovej dosky a utrite vodu čistým handričkou. Ak by hliníková doska s relatívne vysokým povrchom mala venovať pozornosť oleji počas procesu stierania.


Po druhé, na vetranie a vysušenie vody sa musí zabezpečiť, aby na povrchu hliníkovej platne nebolo žiadne škvrny na vodu.


Nakoniec, keď sa uskutočňuje balenie, papier sa umiestni na povrch hliníkovej dosky a na povrch dosky a povrch hliníkovej dosky, ktorý nebol úplne vysušený, sa adsorbuje na absorpčnú kapacitu papiera ,


Pre hliníkové panely je ochrana proti vlhkosti dôležitým aspektom skladovania. Hoci balenie hliníkových panelov bude používať vodotesné plastové tkaniny a látky odolné voči vlhkosti, ak sa počas prepravy stretne s dažďom, musí sa čo najskôr spracovať obalová voda.