Džungľa Kaiwa hliníková zliatina High Speed Interceptor Boat oficiálne uvoľnená

Seawork Asia 2018 3. medzinárodná výstavba v Šanghaji a oficiálna výstava lodí sa konala v dňoch 6. až 8. novembra v New World Expo Center v Šanghaji. Zúčastnilo sa viac ako 110 domácich i zahraničných profesionálnych vystavovateľov z 25 krajín a regiónov. Nový produkt Jungle Kaiwa Zui - 55-sekčná vysokorýchlostná stúpačka z hliníkovej zliatiny bola spustená na výstave.


Nová loď je 18,5-metrový vysokorýchlostný interceptor z hliníkovej zliatiny. Loď je navrhnutá Petterom Hakansonom, svetovým špičkovým odborníkom na motorové člny, podľa prostredia a využitia oddelenia colných a spotrebných daní. Má celkovú dĺžku 18,5 metra a rýchlosť 55 uzlov. Je vybavený svetovými značkami. Motorové a vodné tryskové pohonné zariadenia, vhodné najmä na pašovanie a hliadkovanie v komplexných prostrediach.


Návrhár lodí Petter Hakanson komplexne interpretoval typ lode z aspektov koncepcie konštrukcie, dôležitých technických ukazovateľov, výhod lodného typu a rozsahu použitia.


Pán Chen Jianhua, viceprezident Združenia pre pilotovanie v Číne a generálny riaditeľ Jungle Kaiwa, pán Zhu Weizhong, spoločne predstavili novú loď.