Metro banské plány na zvýšenie výroby bauxitu na 3,5 milióna ton

Metro Ťažba baníctva Co, Ltd zvýši výrobu bauxitu na 3,5 milióna ton na uspokojenie potrieb zákazníkov výroby hliníkových plechov. Spoločnosť plánuje vykonať sériu opatrení a plán zrealizuje v prvom štvrťroku roku 2019 v mokrom období bauxitových baní a objednaných produktov. Šimon Finnis, výkonný riaditeľ a generálny riaditeľ spoločnosti, povedal: "V Číne mnohí zákazníci zaznamenali výrazný nárast dopytu po našich bauxitových baniach." V súčasnosti spoločnosť vyrába viac ako 1,6 milióna ton bauxitu a spoločnosť identifikovala nízkonákladové a krátkodobé opatrenia, ktoré zvýšia produkciu v budúcom roku. Návratnosť kapitálu bude v priebehu roku 2019 dobre odmenená

Finnis zdôraznil: "Máme vynikajúcu platformu na postupné zvyšovanie predaja v roku 2019, zvýšenie prevádzkových peňažných tokov a podrobnejšie vyhodnotenie možností rozšírenia v druhej fáze."

Mnohé z budov a infraštruktúry bauxitových baní sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vyšším úrovniam prevádzky, takže prírastkové nárasty výroby sa dajú ľahko realizovať a stáť menej. Mnohé z týchto opatrení sú súčasťou dlhodobej expanzie druhej fázy.

Špecifické plány rozširovania zahŕňajú zvýšenie súčasnej konfigurácie vozového a dopravného parku, zlepšenie možností opätovného skenovania zariadení na nakladanie lodí a urýchlenie inštalácie čeľusťových drvičov na prepravu akéhokoľvek nadbytočného materiálu, zvýšenie infraštruktúry flotily a vody. Maximalizovať účinnosť pohybu remorkérov a člnov

Kapitálové náklady spoločnosti Metro Mining sa odhadujú na približne 6,8 miliónov amerických dolárov a tvoria ich hotovostné rezervy a existujúce finančné dohody. Druhá fáza rozširovania DFS sa plánuje dokončiť v druhom štvrťroku roku 2019.