N 95 Hliníkový pásik Mask Nose Bridge

Názov produktu: 0010010 nbsp; N 95 maska ​​hliníková lišta z nosa

Materiál: 1050, 1060, H 24 hliník

Vlastnosti: hladký povrch, bez ostrapkov, zaoblené eliptické rohy, bez škrabancov, bez pruženia po ohybe, dobrý tvarovací efekt

N95 Mask Nose Bridge Aluminum Strip (9)

N95 Mask Nose Bridge Aluminum Strip (8)

Rozsah použitia: jednorazové masky, maska ​​N 95 , netkané masky, rovinné masky atď.

Vlastnosti produktu: Dobrý tvarovací účinok, dokáže účinne zapadnúť do masky a pokožky tváre, môže účinne blokovať prach, dym, vírus chrípky atď. A môže úplne hrať funkciu masky.

Nos sa pripevní pomocou špeciálneho hliníkového pásu pre masku N 95 . Pretože ochranná maska ​​musí byť pevne utesnená, strany nosového mostíka sa dajú ľahko prepúšťať vzduchom, a preto sa na upevnenie používa hliníkový pás.

N95 Mask Nose Bridge Aluminum Strip (12)

N95 Mask Nose Bridge Aluminum Strip (11)

Určte plán postupu podľa veľkosti špeciálneho hliníkového pásu pre n 95 masky; vyberte vhodný hliníkový materiál; zariadiť obrobok tak, aby sa znížilo množstvo odpadu a zlepšilo využitie materiálu. Po analýze technológie spracovania je potrebné určiť materiály, postupy a pomocné postupy. Vytvorte formu a určte druh formy podľa postupu lisovania. Potom vyberte lisovacie zariadenie a začnite s výrobou.

n 95 maska ​​nosový mostík, povrch produktu je hladký, bez otrepov, hladký uhol elipsy, dobrá húževnatosť atď. V súlade s medzinárodnými normami!