Výkonové znalosti potrebné pre izolačné materiályIzolácia polyuretánovej izolácie hliníkový plech prednosti vonkajšia stenová polyuretánová kompozitná izolácia hliníková doska, vonkajší podklad je hliníková doska, spracovaná podľa návrhu, povrch upravený fluórovaným povlakom uznávaným medzinárodným stavebným priemyslom a vnútorná vrstva je tuhá izolačná vrstva z polyuretánovej peny, vo vnútri aj vonku Vrstvy sú tesne spojené. Má vlastnosti povrchovej odolnosti proti dažďu, proti nárazu, rôznorodého vzhľadu, silnej dekorácie a dlhej životnosti. Je to nový typ exkluzívneho materiálu exteriéru s integrovanou izoláciou a dekoráciou.
1. Nová konštrukcia


2. Dekoratívna pevnosť sa odlišuje od konštrukcie iných tepelnoizolačných dosiek doma iv zahraničí a tuhý polyuretán s nízkou tepelnou vodivosťou a vysokou tepelnou izoláciou je priamo spojený s zadným povrchom vytvorenej hliníkovej dosky infúznou penivou. Hrúbka polyuretánovej izolačnej vrstvy môže byť navrhnutá podľa teploty rôznych oblastí. Po vytvorení priemyselného spracovania je upevnený na hlavnej konštrukcii suchým závesom. Polyuretánová kompozitná tepelnoizolačná hliníková doska je pevne spojená s hlavnou konštrukciou a vytvára vonkajšiu stenu s rôznymi ozdobnými efektmi. Hliníková doska sa spracováva a tvaruje pomocou fluorokarbónovej úpravy a jej povrch je čistý a hladký, prijíma počítačové prispôsobenie farieb, elegantnú farbu, krásny vzhľad a nie je ľahké držať prach a dosiahnuť ideálny terénny efekt. Jednorázové riešenie izolácie, dekorácie vonkajšej steny, životnosť, praskanie zadržiavacieho zariadenia atď.


3, odolnosť voči povlaku proti povrstvu Silný povrch z hliníkovej dosky sa postrieka povrchovou úpravou KYNAR-500 až do 70% polymérovej živice z fluórovaných uhľovodíkov po dosiahnutí súčasného štandardu kvality AAMA60.5.2.92. Je vysoko odolný voči kyslým dažďom, korózii a UV žiareniu. Môže zabezpečiť, aby povlak nebol vyblednutý, prachový alebo spadol viac ako 20 rokov.


4, nízka hmotnosť a odolnosť, takýto hliníkový plech je ľahký, asi 7kg na meter štvorcový, jeho pevnosť v ťahu je 200N / mm2; hliníková doska má vysoké predĺženie, relatívne predĺženie je vyššie ako 10%, môže vydržať vysoké ohýbanie bez porušenia Dobrá húževnatosť. Interiér je tiež naplnený tuhým polyuretánom a telo dosky je pevne pripevnené na kýle a vytvára celú stenu, čo značne znižuje štrukturálne zaťaženie budovy. Môže odolávať všeobecným kolíziám a deformačné napätie v tabuľke môže byť upravené a absorbované medzipriestorovým tesniacim materiálom, takže je veľmi silné. Je spojená skrutkami z nehrdzavejúcej ocele a nekoroduje. Môže byť použitý na rovnaký život ako hlavná štruktúra.


5. Šetrenie zdrojov Tradičná prax budovania vonkajších stien vyžaduje veľké množstvo cementu, piesku, vody a ďalších materiálov. Zdroje sú veľmi zbytočné. Po demontáži je veľa odpadu. Izolačná hliníková doska vonkajšej steny je druhom zdroja, ktorý možno recyklovať a opätovne použiť. Po zničení budovy sa môže hliníková doska recyklovať do iných hliníkových výrobkov. Po rozbití polyuretánovej dosky sa môže spracovať na agregát tepelne izolačného materiálu, ktorý sa stáva obnoviteľnou energiou, šetrí obmedzené národné zdroje a sleduje trvalo udržateľný výrobný režim.


6. Inštalácia a rýchly proces Izolačná hliníková doska je vyrobená na montážnej linke a je priamo zavesená na stavenisku. Je to nový typ prvotriedneho exteriéru s energeticky úspornou dekoratívnou integráciou a konštrukcia je vhodná a doba výstavby je krátka. Zatepľovací hliníkový plech je krásny, odolný, krásny, trvanlivý a celkový výkon je prvýkrát dobrý na prekonanie problému, že tepelnoizolačný materiál a dekoratívny povrchový materiál sa nedajú úzko spojiť. Tepelnoizolačný materiál je pevne spojený s dekoratívnym povrchovým materiálom, nie je ľahké spadnúť, uvoľniť a zvyšuje pevnosť vetra a rovinnosť dekoračného povrchového materiálu. Dekoratívny povrch je rôznorodý a môže byť spracovaný do rôznych tvarov, ktoré môžu odrážať dekoratívnu osobnosť budovy. Požiarna izolácia, oddeľovanie požiaru, odolnosť proti ohňu výrazne vylepšená polyuretánová tuhá pena je termosetový plast, neroztaví sa pri vysokej teplote, tvorí len vyhoretý spálený materiál s menším dymom, silným protizápalovým a protipožiarnym nástrekom; jeho tepelná hodnota je tiež veľmi menšia, hustota 38 kg / m3, hrúbka 50 mm polyuretánovej tuhej peny je len 53 MJ / m2; horľavá hmotnosť má malý potenciálny vplyv na spaľovanie, takže schopnosť podporovať požiar je tiež veľmi malá; v prípade požiaru alebo vysokej teploty má vynikajúcu tepelnoizolačnú schopnosť len povrch. Povrch sa rýchlo zahrieva a rýchlo koksuje, aby odolal šíreniu plameňa, chránil vnútorné jadro pred kompenzáciou spaľovania a vykazoval dobrú účinnosť protipožiarnej izolácie. Zvyšok zvyšku je uhlík obsahujúci povlak a zachováva pôvodný fyzický tvar, ktorý môže zabrániť prenosu tepla, odolávať šíreniu tepla a tepla a nebude sa zrútiť, aby spôsobil sekundárne katastrofy. Stručne povedané, polyuretánová tuhá pena môže byť zapálená otvoreným plameňom, ale nie je ľahké ho spáliť. Dokonca aj keď to spálí, je to iba povrchové koksovanie a nebude spálené.


Sú to v súlade s požiadavkami požiarnej izolácie a požiarnej odolnosti budov a sú vynikajúcimi novými výrobkami stavebných materiálov. Účinnosť pri dvojitých izoláciách Po najnovšej skúške je na hornú formu z polyuretánovej penovej hmoty pripevnená hliníková fólia. Po napenení pôsobí hliníková fólia ako uvoľňovacie činidlo, zatiaľ čo druhá strana je pripojená k pene, aby sa zvýšila odolnosť hliníkovej platne. Pevnosť vetra. Hliníková fólia a dvojitá izolácia z polyuretánu je účinok lepší. Kompletný súbor materiálov, noriem, technických postupov a atlasov noriem v procese využívania výskumu a pilotného projektu tvoril súbor regulačných dokumentov vrátane protokolov o skúškach, materiálových noriem, štandardov výroby a spracovania technológií, postupov pri používaní výrobných zariadení, postupov kontroly výrobkov , materiálov do postupov opätovného preskúmania v teréne, stavebných technických predpisov, štruktúrneho štandardného atlasu a postupov prijímania projektov. Môže výrazne znížiť náklady na výstavbu. Tradičné izolačné štruktúry vonkajšej obálkovej štruktúry, veľké množstvo vody, cementu, piesku atď., Vybavené určitým mechanickým vybavením a stavebným lešením a zimné použitie je veľmi ťažké. Polyuretánová kompozitná tepelnoizolačná hliníková doska sa používa na izoláciu konštrukcie plášťa a vonkajšie puzdro a tepelné konzervačné použitie je možné riešiť naraz a môže byť priamo zavesené na ráme alebo ráme z oceľovej konštrukcie bez rezania steny tela, žiadna stavebná voda, pieskové zdroje a žiadny zimný problém s aplikáciou. Navyše môže byť zmenšená hrúbka steny, plocha domu môže byť zvýšená a tepelný výkon môže dosiahnuť energeticky úsporný štandard, čo znižuje jednotkové náklady na stavbu.