Vlastnosti hliníkovej fólie

Hliníková fólia je druh kovovej fólie priamo do hárku horúceho raziaceho materiálu, účinok na razenie za horúca a účinok čistenia striebornou fóliou, je tiež známy ako falošná strieborná fólia. Vzhľadom k tomu, že textúra hliníka je mäkká, dobrú ťažnosť, so strieborným a bielym leskom, pri kalandrovaní po filme, s kremičitanom sodným a inými látkami namontovanými na ofsetový papier vyrobený z hliníkovej fólie, ale aj pre tlač. Hliníková fólia Ale samotná fólia je ľahko okysličiteľná a tmavá farba, trenie, dotyk a tak sa stráca, nie je vhodná na dlhodobé uchovávanie knižného obalu a iného horúceho razenia.

Hliníková fólia pre svoju vynikajúcu charakteristiku, široko používaná v potravinách, nápojoch, cigaretách, drogách, fotografickej podlahe, domácnostiach atď., Ktoré sa zvyčajne používajú ako obalové materiály; Elektrolytické kondenzátorové materiály; Konštrukcie, vozidlá, lode, domy z hliníkovej fólie a iné izolačné materiály; Ako výzdoba zlatých a strieborných línií, tapiet a všetkých druhov kancelárskych tlačovín a ľahkých priemyselných výrobkov, ako napríklad zdobenie ochranných známok. Spomedzi vyššie uvedených rôznych aplikácií je možné účinne využiť hliníkové fólie ako obalový materiál. Hliníková fólia je fólia z mäkkého kovu, hliníková fólia má nielen odolnosť proti vlhkosti, vzduchotesnosť, tieňovanie, odolnosť proti oderu, vôňu, netoxické a bezchybné výhody, ale aj svoj elegantný strieborno-lesklý lesk, ľahko spracovateľné rôzne Farieb a krásnych vzorov Vzor, a tým aj zraniteľnejší voči ľuďom.

Špecifická hmotnosť hliníkovej fólie je 2,7. Hmotnosť hliníkovej fólie = hrúbka * 2,7 kg * plochy. Ako hliníková fólia s hrúbkou 0,05 mm má 30 metrov štvorcových, potom je hmotnosť = 0,05 * 2,7 * 30 = 4,05 kg.

Zvyčajne existujú dva druhy rezacieho noža z hliníkovej fólie. Jedným z nich je guľatá čepeľ, jedna čepeľ je tiež známa ako britva. Žiletka je upevnená na bod, pričom materiál je navinutý a odrezaný, rozrezaný. Hliníková fólia pre aktívny rez, tým rýchlejšie je odolnosť kotúča relatívne malá. Hliníková fólia Pomalšie opačný. Hrúbka čepele zodpovedá odporu. Čím je kotúč hrubší, tým väčší je odpor. Tenší je opak. Ako je žiletka pevná, nože a fólie, tenký materiálový kontakt, bod je náchylný k únavu, takže po určitom čase bude ostrý ostrie nože, tupý nôž sa objaví roztrhnutie fenoménu, Burnt je nevyhnutné. Samozrejme, to súvisí aj s uhlom rezu. Výber dobrých žiletiek je prvou voľbou na vyriešenie týchto problémov, mali by byť preferované keramické čepele.

V súčasnosti všetky podniky z hliníkových fólií chcú spracovať batériu s vysokou pridanou hodnotou, ale akceptačné štandardy batériových fólií sú tvrdé. Reprezentatívne lithium batérie spoločnosti ako: BYD, ATL, A123 batérie podnikania, prijatie hliníkových noriem nazývaných kruté. Na fóliové požiadavky vysokého, ale aj na široký prach, Alice je tiež krutá v krutom stave. Takže výroba nie je vysoká batéria fólie podnikania, Hliníková fólia po spracovaní rýchlosti rezania, je nevyhnutné.

Rozlišovanie keramických a oceľových čeľustí] Pri vysokorýchlostnom rezaní je koeficient rozptylu tepla z oceľového čela nedostatočný, čím je rýchlosť rezania vyššia, tým väčší je koeficient trenia, čo vedie k tomu, že viac tepla bude zachytené v oceľovom plášti. Pri procese rezania fólie a čepele vzniká teplo, časť tepla s kotúčom bola rozptýlená pri izbovej teplote, zatiaľ čo druhá časť tepla zostávajúca v oceľovom pláte a je to kumulatívne teplo, čím dlhšie Čas rezania, tým vyššia rýchlosť, Hliníková fólia zostáva na čepeli bude viac tepla. Tak, že čepel a vedenie tepla na fóliu, to formovalo prenos fólie teplo, pretože tentoraz čepieľka bola vysoká teplota a potom v kontakte s fóliou bude vyrábať prachové palice, takže ostrie na ostrosť, tvorba prášku , Alice Keďže prehriatie čepele spôsobí, že čepel stratil pôvodnú tvrdosť a stratu trvanlivosti a ostrosti, čoho výsledkom je prášok, lotosový list a tak ďalej. Keramická čepeľ, hliníková fólia pri izbovej teplote, bez statického zaťaženia, dobrý odvod tepla. Samotná keramika je bežne používaná maziva. To je tiež jedným z dôvodov, prečo sú keramické vložky odolnejšie ako nemecké poťahované čepele. Tam sú keramické vložky to je vysoká tvrdosť, tvrdosť v Mohs 9, druhý len k diamantu. Vysokorýchlostné rezanie v keramike sa dodáva s funkciou mazania, pri rezaní 4 hodiny po kotúči a fólii, tenké trenie materiálu, ale ostršie. To je ďalšia časť trvanlivosti. V súčasnej dobe, ako sú Hangzhou Ding Sheng, hliníkové hliníkové fólie Luoyang, Luoyang Longding, Nanshan Hliník si uvedomuje, že keramická čepeľ môže znížiť rezanie hliníkového prášku vo viac ako 50%.