Vývoj hliníkového profilu je veľmi rýchly


V posledných rokoch sa hliníkové profily používajú vo farebnom hliníku, kompozitnom hliníku, kompozitných okenných rámoch, šablónoch z hliníkovej zliatiny a jeho výhody v stavebníctve namiesto ocele, železných materiálov.

1. Znížte počet pracovníkov a plesní

Podľa štatistík stolný plechový podvozok potrebuje asi 40 párov foriem, hliníkový profil a použitie hliníkovej profilovej konštrukcie až do 20 párov

2. Zjednodušiť výrobný proces

Pretože proces spracovania hliníkového profilu potrebuje iba vylamovanie, dierovanie a veľmi málo ohybov, spracovanie je jednoduché, zostava je vhodná, zabraňuje štruktúre zlata iridiu, spracovanie mnohých procesov spôsobuje zjednodušenie výrobného procesu. Súčasne s hliníkovým profilom veľký počet ručných prác s pracovnou silou z plechu nielen zvyšuje efektívnosť výroby a uľahčuje používanie automatizovaných výrobných metód.

3. Uľahčuje štandardizáciu, zovšeobecnenie a serializáciu

4. Znížte hmotnosť zariadenia

Podľa štatistík je elektronický nástrojový podvozok s hliníkovo-hliníkovou profilovou konštrukciou, ktorý je o 60% ľahší ako pôvodná hmotnosť kovového plechu z yo-čierneho plechu.

5. Zjednodušený proces navrhovania skíc

Vzhľadom na použitie hliníkových profilov, podľa rôznych potrieb, uplatňovanie princípu stavebných blokov na rôzne typy konštrukcií, zjednodušený dizajn, skrátiť výrobný cyklus a štruktúru plechu, aby sa zabránilo zložitú štruktúru, širokú škálu časti, pracovné zaťaženie profilu hliníka a rad nedostatkov.

6. Jednoduché skladovanie a transport

7. Uložte materiál.

S trvalým, trvalým a rýchlym rozvojom čínskeho národného hospodárstva a špičkových technológií sa čínsky priemysel hliníkových profilov rýchlo rozvíja. V priebežnej renovácii stavebných výrobkov sa široko používa.

Teraz veľa elektronických výrobkov shell materiál hlavne pre hliníkový profil, hliníkové výrobky sa stali elektronický priemysel, jeden z bežných produktov. Hliníkové profily majú výhody:

1, hustota hliníkového profilu je veľmi malá, je 2,7 g / cm, iba 35% ocele. Vďaka tomu je kontajner ľahký a ľahký. Povrch hliníka prirodzene vytvára hustú vrstvu hliníkovej fólie, profil hliníka bezfarebný film, ktorý zabraňuje ďalšej oxidácii.

2, hliník netoxický bez chuti, v súlade s balením potravinových hygienických noriem.

3, lesk hliníka je vysoký, ľahko farebný, efekt tlače je dobrý.

4. Otváracie vlastnosti ľahko sa otvárajúca veka z hliníka je lepšia ako u pocínovaného plechu.

5, svetlo hliníka, odrážajúci teplo a vynikajúci vodivý výkon, hliníkový profil môže zlepšiť jedlo môže byť vyhrievaná sterilizácia a nízkoteplotné ošetrenie efekt.

6, mechanické vlastnosti hliníka môžu zostať nezmenené pri nízkej teplote, zvlášť vhodné na balenie mrazených potravín.

7, kompozitný film z hliníkovej fólie úplne vzduchotesný a nepriehľadný, hliníkový profil môže účinne chrániť vnútorné potraviny. Hliníková fólia tiež môže zvýšiť pevnosť kompozitného filmu.

8 odpad môže byť recyklovaný, môže šetriť energiu a zabrániť vzniku odpadu spôsobenému znečistením, s cieľom splniť environmentálne požiadavky.

9, hliníkové profily, vzhľad vynikajúce, dobrá plasticita;

10, pevnosť profilov z hliníkovej zliatiny, v hrúbke PDU plechovku s hrúbkou hliníka 1,7 mm, takže to veľmi dlho nebude variantné, môže robiť, 1,6 metra, 1,8 metra alebo dlhšie špecifikácie, veľmi flexibilné;

11, hliníkový profil jeho materiálových faktorov dosiahol vysokú úroveň požiaru a výbuchu odolný výkon;

12. Hliníkový profil je jedným z komponentov kovu, ktorý je ľahko okysličovaný a má dlhú životnosť.