Suroviny z hliníkovej pásky je čistého hliníka alebo horúce valcovaného hliníka Roll

Hliník je hliníkový roll je rozdelená po vzniku hlboké spracovanie hliníkových výrobkov, je veľmi dôležitým odvetvím v surovom materiáli.

Hliník suroviny sú čistého hliníka alebo hot roll valcovaného hliníka, hliníkovej zliatiny valcovanie hliníka roll, studená Valcovňa pre rôzne hrúbky, Šírka tenkú hliníkovú platňu, a potom podľa použitia vertikálne pozdĺžne rezanie stroj pre rôzne šírky pásu hliníka.

Suroviny na výrobu hliníka sú hlavne hliník, horúce valcovaného hliníka alebo hliníkové zliatiny valcované hliníkové roll, tieto suroviny do studená Valcovňa do rôznej hrúbky a šírky tenkú hliníkovú platňu, a potom do hliníka Rezanie stroj v pozdĺžnej divízie, hliníková lišta po vzniku rôzne šírky pásky hliník môže byť v aktuálnej operácii plniť ich úlohy. Klasifikácia hliník je veľmi časté, spoločné hliníkový pás stupne sú 1050,1060,1070,1100,3003,3004 a tak ďalej, hliníkový pás má tiež dva hlavné štátom: mäkké a tvrdé, mäkké štátu písmenom O povedal, pevný štát s písmenom H povedal, dva listy môžu tiež nasleduje číslo označovať stupeň soft alebo hliníkový roll alebo stupeň žíhanie.

Hliník je široko používaný aerospace, plesne, prístrojové vybavenie, chemické, výstavbou, balenie, protikorózne izolácie, Klimatizácia, solárnej energie, chladničky a iné odvetvia.

Prvá, hliníkové jednoduchá klasifikácia

Hliník suroviny sú čistého hliníka alebo hot roll valcovaného hliníka, hliníkovej zliatiny valcovanie hliníka roll, studená Valcovňa pre rôzne hrúbky, Šírka tenkú hliníkovú platňu, hliníková lišta a potom podľa použitia vertikálne pozdĺžne podľa rezanie stroj pre rôzne šírky pásu hliníka. Spoločný štát má O štát a štát H. O je mäkká stavu a H je pevný štát. O a H môžu byť použité na označenie stupňa mäkké a tvrdé a stupeň žíhanie.

Po prvé, použitie hliníka

1060 požiadavky vysokú koróznu odolnosť a tvarovateľnosť príležitosti, hliníková lišta ale pevnostným požiadavkám nie sú vysoké, chemické zariadenia je jeho typické použitie.

1100 za spracovanie musia mať dobrej tvarovateľnosti a vysokú odolnosť proti korózii, ale nevyžaduje vysokú pevnosť dielov, ako sú chemické prípravky, potravinový priemysel a skladovacie kontajnery, plechu spracovanie dielov, hlboké ťahanie alebo spinning konkávne plavidiel , Zváranie častí, tepelné výmenníky, tlač dosiek, menovky, reflexné spotrebičov.

3004 list, hrubé dosky, pružnej trubice. Extrudované rúry ako hliníkové plechovky pre nádrže, vyžadujúce viac ako 3003 zliatiny diely, výroba chemických výrobkov a ukladacích zariadení, hliníkové pásy plechu spracovanie častí, stavebné usmerňovačov, káblové potrubia, kanalizácie, všetky druhy osvetlenia častí.

3003 list, ktoré tvoria silný výkon, vysokú odolnosť proti korózii. Používa sa hlavne na prepravu kvapalných nádrží a cisterien, tlakové nádoby, úložné zariadenia, chemické zariadenia, výmenníky tepla, reflektory, nádrže lietadla, olej potrubia, práčka bloky, Vybavenie kuchyne, nity, zváracie drôty.

5052 Táto zliatina má dobré tvoriace výkon, odolnosť proti korózii, možno sviečka, únava silu a stredne statickú pevnosť, používa pri výrobe lietadiel palivové nádrže, hadičky, hliníková lišta a prevádzku vozidiel, lodné plechové diely, nástroje, pouličné lampy a nity, hliníkový pás kovové výrobky a tak ďalej.