Použitie hliníkovej pásky


Hliníkový pás je pásik z hliníkového ingotu kalandrovaním podľa použitia rôznych tried, špecifikácií, stavu. Značky sú 1060, 1100, 3003, 3004, 5052, 8011. Hliníkové pásy Stav má stav O a stav H, o označuje mäkký stav a H označuje tvrdý stav. O a H môžu nasledovať čísla, ktoré indikujú stupeň mäkkosti a stupeň žíhania.

Použitie hliníkových pásov, ako napríklad: kompozitná rúrka z hliníkového plastu, kábel, optický kábel, transformátory, ohrievače, rolety atď.

Hliníkový pás sa spracováva procesom rezania hliníkovou cievkou a vytvára hliníkové výrobky na hlboké spracovanie. Aluminium Strip je dôležitou surovinou v priemysle.

Hliníkový pás a hliníková doska sú rozdelené do radu 8 podľa rôznych zliatinových prvkov obsiahnutých v hliníkovom páse. Súčasná séria je však číslo $, číslo $, 5000 a 8000.

V závislosti od stavu žíhania hliníkového pásu možno hliníkový pás rozdeliť na celokomolekulárnu (O-stav) polotuhú (H24) tvrdú (H18). Hliníkový prúžok V súčasnosti by najčastejšie používané malo patriť do celej mäkkej série, pretože stav O je ľahšie natiahnuť, ohýbať sa.

Hlavným spracovateľským zariadením hliníkového pásu je deliaca jednotka, ktorú možno podľa potreby rozdeliť na požadovanú dĺžku a šírku. Samozrejme, že spracovateľské zariadenie je univerzálne, hliníkové pásky môžu byť tiež použité na spracovanie medených cievok, spracované výrobky nazývané medené pásky.

V súčasnosti medzinárodné elektronické výrobky pre suroviny už nie sú čisto závislé od mediového pásu, pretože vodivosť hliníka je len nižšia ako meď, hliníková páska, takže medená páska na výmenu hliníkových pásov sa stáva populárnym medzinárodným trendom.

Klasifikácia hliníkových pások

Hliníkové pásy sú: čistý hliníkový pás, hliníkový pás Transformer, hliníkový pás Superhard, všetok mäkký hliníkový pás, polotuhý hliníkový pás, hrdzavý hliníkový pás.