Použitie a klasifikácia hliníkovej dosky z 1060 vzorov

1060 hliníková doska, obsahujúca viac ako 99,6% hliníka, je tiež známa ako hliníková dezénová doska, ktorá patrí k bežne používaným radom výrobcov hliníkových plechov Xuzhou. Výhody tejto série hliníkových dosiek: najbežnejšie používaná séria, výrobný proces je pomerne jednoduchý, technológia je úplne zrelá a cena je absolútne nadradená ostatným vysoko legovaným hliníkovým plechom. S vynikajúcim predĺžením a pevnosťou v ťahu je schopný uspokojiť bežné požiadavky na spracovanie (razenie, ťahanie) s vysokou tvarovateľnosťou. Pre priemyselne čistý hliník má vysokú plasticitu, odolnosť proti korózii, elektrickú vodivosť a tepelnú vodivosť, ale jeho pevnosť je nízka, tepelné spracovanie nemôže zlepšiť spracovateľnosť; zváranie plynom, zváranie a stláčanie atómu vodíka sa nedajú ľahko spájať; Spôsobil rôzne spracovanie a rozšírenie a ohýbanie tlakov.


Podľa rozdielov v modeloch hliníkových dosiek:


1. Šablóna vzorov pomarančovej kôry z hliníkovej zliatiny je rozdelená na: hliníkovú platňu klasickej pomarančovej šupky, variantu pomarančovej šupky z hliníkovej dosky (tiež známa ako vzor hmyzu). Ide o sériu bežne používaných modelov v chladničkách, klimatizačných jednotkách a balení. Jeho názov sa javí podobne ako pomarančový šupinový vzor, takže ho možno nazvať aj hliníkovou doskou pomarančovej šupky.


2, tabuľka z hliníkovej zliatiny kompasu: protišmyková hliníková doska s piatimi pruhmi má rovnaké dôsledky, ale nie je často používaná.


3, päťvláknová doska z hliníkovej zliatiny: päťvláknová protisklzová hliníková doska sa stala vŕbovou vzorovou štítkovou doskou, doskou z hliníkovej zliatiny. Má vynikajúcu protišmykovú schopnosť a je široko používaný v architektonickej (podlahovej) plošine. Keďže nominálny vzor hliníkovej dosky je usporiadaný v absolútnej rovnobežke podľa piatich konkávnych a konvexných vzorov a uhol medzi každým vzorom a inými vzormi je 60 až 80 stupňov, tento vzor má vynikajúci protišmykový výkon. Xuzhou výrobcovia hliníkových plechov používajú túto hliníkovú platňu ako nekĺzavý v pracovných dňoch, zaberajú vynikajúce protišmykové dôsledky a cena je lacnejšia.