Aké sú výhody hliníkových zliatinových dosiek používaných v karosérii nádrže?


Aplikácia hliníkových hliníkových dosiek na výrobu karosérií cisterien je budúcim vývojovým trendom. Použitie hliníkových hliníkových dosiek na výrobu karosérií cisterien môže pôvodne znížiť hmotnosť každého vozidla o 3 až 5 ton, čím sa zníži zotrvačnosť karosérie a zlepší sa účinnosť prepravy. Zároveň môže dosiahnuť aj úsporu energie a zníženie emisií. Zliatinový hliníkový plech používaný pri výrobe cisternových vozíkov má zrejmé výhody, ako je uvedené ďalej.

aluminum sheet

1. Nízka hmotnosť, dobrá tuhosť a vysoká pevnosť. Hliníková doska s hrúbkou 3 0,1 mm váži iba 8 kg na štvorcový a pevnosť v ťahu dosahuje 1 00 - 2 80 N / mm 2.
2. Dobrá trvanlivosť a odolnosť proti korózii. Fluórouhlíková farba používajúca Kynar - 500 a hylur 500 ako základný materiál je možné používať 2 5 rokov bez vyblednutia
3. Dobrá spracovateľnosť. Najskôr prijmite postup a potom proces natierania, hliníková platňa sa ľahko spracuje a formuje.
4. Rovnomerný náter a rôzne farby. Pokroková elektrostatická striekacia technológia robí priľnavosť medzi farbou a hliníkovou platňou jednotnou, farby sú rozmanité a výberový priestor je veľký.
5. Nie je ľahké škvrny, ľahko sa čistia a udržiavajú. Nepriľnavosť filmu na poťahovanie fluórom sťažuje pripojenie kontaminantov na povrch.

6. Hliníková doska je prispôsobená a vyrobená v továrni podľa požiadaviek a inštalácia a konštrukcia sú pohodlné a rýchle.

aluminum sheet