Aké sú výhody hliníkovej vlnitej lepenky?

Hliníková vlnitá lepenka je známa aj ako zvlnené hliníkové plechy, lisované hliníkové plechy, hliníkové dlaždice a podobne. Je to produkt hlbokého spracovania hliníkových plechov.


Základným materiálom z vlnitej lepenky je hliníková doska z vysokolegovanej hliníkovej dosky, ktorá je valcovaná za studena do rôznych vlnitých tlakových platní, takže spracovaná hliníková dlaždica je ľahká a hustota je len jedna tretina oceľ.


Výhody vlnitej lepenky:


1. Vlnitý hliníkový plech sa ľahko spracováva a tvaruje a konštrukcia je pohodlná a rýchla, čo značne znižuje pevnosť konštrukcie.


2, vlnitá hliníková doska je krásna, veľkorysá, štýl, s hliníkovou vrstvou pre tepelnú izoláciu, jasný vizuálny efekt je veľmi dobrý.


3, tlaková doska má dlhú životnosť, odolnosť proti korózii hliníka je dobrá, skladovateľnosť je viac ako 15 rokov.


4, hodnota recyklácie hliníkových dlaždíc je vysoká, železná doska bude korodovať po niekoľkých rokoch používania, takmer žiadna hodnota recyklácie, ale hliníková cievka pre svoju odolnosť proti korózii, hodnota pece po recyklácii je oveľa vyššia, aspoň viac je možné recyklovať viac ako 80%.


5, hliníkové dosky hlboké spracovanie hliníkových dlaždíc je široko používaný v elektrárňach, chemických závodoch, farmaceutických závodov a iných izolačných projektov.


Rozsah použitia vlnitej lepenky:


(1) Vonkajšia stenová doska na opláštenie stien

(2) Inžinierska výzdoba interiéru

(3) Stavba lodí

(4) Letecká výroba

(5) Stojan na vnútornú priečku a stojan na tovar