Aké otázky by sme mali venovať pozornosť pri vývoze hliníkovej platne?

S nepretržitým rastom objemu vývozu hliníkových plechov sa objavia rôzne problémy .   W e bude hovoriť o tom, aké problémy by sme mali venovať pozornosť, keď sme vývozu hliníkové dosky .

1 .   Prvá vec, ktorú treba povedať, je obal. Export hipping má horšie prostredie ako pozemná doprava. Pri preprave hliníkového plechu na oceán sa nedá vyhnúť vlnami a vlnami , takže hliníkový obal musí byť pevne utesnený a starostlivo chránený. Stretli sme sa niekoľkokrát do nádoby do vody tak, aby bol hliník nasiaknutý, alebo došlo k zrážke extrúzneho zrážania hliníkovej dosky. Preto by výrobcovia hliníka obalov zahraničného obchodu mali byť opatrnejší .

aluminum sheet  (23).jpgaluminum sheet.jpg

2 . Označenie štítkom je presné. V hliníkových obaloch uistite, že prilepíte správne označenie, ako je názov výrobku, typ, množstvo, pôvod, atď., Nielenže je ľahké spočítať číslo, ale aj ľahko kontrolovať voľný priestor.

3 .   Uistite sa, že doba prepravy . Námorná doprava nie je pozemná doprava, 10 dní alebo dokonca 20 dní plávajúce v mori sú normálne, takže pri odchode musí byť čas príchodu opakovane potvrdený, aby zákazníci pripomenuli, aby colné vybavenie vyhlásili včas, neodkladali používanie.

   4. Uistite sa, že keď príde loď, krajina nebude počas dovolenky . Mnoho národných sviatkov, ako sú Vianoce v Európe a Amerike, moslimovia počas ramadánu, budú ovplyvnené výrobné aktivity, a tak predbežná prevencia a zníženie dopadu.